İlan No : TY-577540

Çeşme Ildır Balık Avı Ve Gezi Teknesi

Balık avı turlarımıza kalabalıktan uzak, yalnızca size özel, ister ailenizle ister arkadaşlarınızla birlikte çıkabilirsiniz. İzmir balık avı turu, Çeşme Ildır'dan kalkan teknemizin kapasitesi balık avı için 8 kişidir.

Gündüz ya da gece balık avı süremiz 10 saattir. Teknemizin üstü kapalı ve yağmurdan korunaklıdır. Turumuz sırasında rahatça balık tutacağınız oturma yerlerimiz mevcuttur.

Balık avı turlarımızda, çay ve kahve olarak sıcak içecekler ücretsizdir.

Turlarımızda yemek verilmez. Misafirlerimiz kendi yiyeceklerini ve içeceklerini yanlarında getirebilirler. Mangalımız ve yüzme merdiveni mevcuttur.

Gündüz ya da gece balık avı süremiz 10 saattir. Balık turlarımızda genellikle çupra, karagöz, mercan balıkları hedeflenmektedir.

Balık avı turuna katılan misafirlerimiz kendi av malzemelerini ve yemlerini getirirler.

Teknemizde herhangi bir av malzemesi veya yem bulunmaz.

Ekipman olarak 135-165 cm tekne kamışı, 30mm veya 40 mm aralığında silikon misina veya eşdeğer ip misina, 75-150 gr aralığında farklı ağırlıkta kurşunlar balık avı malzemecilerinden temin edebileceğiniz mercan - çupra iğnesi veya hazır takımlar temin edebilirsiniz. Ayrıca yanınızda balık kovası veya yaşatma kovası getirmeniz tavsiye edilmektedir.

Yem olarak genellikle mamun, sülünez, çimçim kullanılması tavsiye edilmektedir.

İzmir balık avı turları ve Ildır körfezi, Gerence körfezinde balık avı tekne turları fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin!

Hafta içi, hafta sonu gece gündüz hizmet verilmektedir.


Çeşme Ildır Balık Avı Ve Gezi Teknesi

Özellikler

Toplam Ziyaretçi Sayısı : 1714
Soru Sor - Teklif İste

* ile işaretli alanlar zorunludur.