post picture

Avrupa'da Tekne Ve Yat Kiralama

Avrupa Kıyılarında Yat Keyfi 
 
Akdenizin her köşesi adeta cennetten bir parçadır. Türkiye'nin batı kıyıları, Yunan adaları, Sicilya, Sardunya ve Korsika, Hırvatistan'ın eşsiz güzellikleri sahil şeridi, Fransa'nın inci gibi parlayan güney kıyıları, Mallorca'nın herkesin kedine aşık eden akvaryum tadındaki denizi..  Bütün bunları görmek, maviyi en tutkulu şekilde yaşamak icin en iyi tatil seçeneği şüphesiz bu nefis yerlere denizden gitmektir. Hayalinizde hep Akdenize, Egeye, Adriyatiğe açılmak varsa, geciktirmeyin.. Hayat güzellikler yaşandıkca güzeldir. Hayallerinizi ertelemeyin.
 
Biliyorsunuz, bu coğrafyada iklim deniz aşıklarına yıl boyunca güneşlenme, sakinlik ve huzur sağlar. Sadece yazın degil, sonbaharın ve kışın en güzel günlerinde de ılık sular, yemyeşil koylar her daim oradadır.
 
Boyle bir imkana nereden ulaşabiliriz diye soranlar için önerimiz; 
Avrupa kıyılarında dilediniz tipte ve boyda, iki kişilikten 20 kişilige kadar dilediğiniz kapasitede gayet uygun fiyatlarla yelkenli yat, motor yat, gulet tekneler ve katamaranlar kirayabilirsiniz. Bu tur organizasyonlar ve tekneleri görmek için BURAYA BAKABILIRSINIZ
 
 
 
Avrupa'nın her yerinden binlerce farklı tarzda yat, tekne, yelkenliyi buradan bakıp inceleyip fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Venedik çevresinde luks bir motoryatta romantik bir haftasonu kefdi veya en yakın arkadaşlarınızla Ege kıyılarında cılgınca bir yelkenli turu.. Yeterki denizde olmak isteyin; Avrupa kıyıları sizi bekliyor. 
 
Mavi en güzel renk; güneş en huzur verici ışıktır.. Yelken açıp keşfettiğiniz yerlerden, en eğlenceli anlarınızdan güzel fotoğraflarınızı bekliyoruz :)
Son Blog Yazıları
  • Tekne Transferi
  • Likya Yolu
  • Denizde Geçen Filmler
  • Tekne Tipleri
  • Foça Gezi Rehberi
  • Bodrum'un Sessiz Sakin Kasabası; Mazı