Trabzon Teknede Bekarlığa Veda

Trabzon teknede bekarlığa veda partisi yapmak için deneyimli bir firma ile görüşme arayışındaysanız, bizler aklınıza yer alan tüm sorulara gerekli yanıtları verirken, muhteşem bir parti için gerekli olan tüm detayları silere sağlıyoruz. Trabzon’da Hayrat, Ortahisar, Maçka, Beşikdüzü, Yomra, Arsin Akçaabat, Araklı, Çarşıbaşı, Çaykara sahil beldelerinden sizlere sunacağımız servis-transfer olanaklarımız ile teknede bekarlığa veda partisi etkinliğinize en konforlu şekilde ulaşma imkanı edinirken, siz özel hazırladığımız konsept ile eğlenceli anları deneyimleyebilirsiniz.

Trabzon tekne kiralama ve bekarlığa veda partisi organizasyon hizmetimiz kapsamında aklınızda yer alan konsepte uygun bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Konseptlerimiz kapsamında minimum 2 saat olmak üzere masmavi deniz üzerinden yol alırken müzik yayınımız ve lezzetli yemek servislerimiz ile vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz.

 

Diğer bir konseptimiz kapsamında günübirlik seçenek ile mavi yolculuk yaparken, masa düzeni ana yemek servisine uygun olan koşullarda bekarlığa veda partisi gerçekleştirebilir veya kokteyl stili masalarda birden fazla çeşitte sunum ile arkadaşlarınızla şık bir öğlen yemeği yiyebilirsiniz. Tüm konseptlerimiz çerçevesinde tercih ettiğiniz renk detayları ile tekne genelinde dekor ve süsleme ayrıntılarını hazırlıyoruz. Tercih etmeniz halinde DJ eşliğinde müzik yayınından yararlanmanızı sağlarken, klasik konseptlerin tümünde tercih edeceğiniz şarkı listelerinden siz ve arkadaşlarınızın en sevdikleri parçaları gün boyu yayınlayarak, eğlenceli vakitler geçirmeniz için hizmet sunuyoruz.

 

Diğer yandan teknenin süslenmesi, yemek servis, müzik yayını, günübirlik, yatılı ve ya saatlik parti konseptleri hakkında tüm detaylı görüşmeleri rezervasyon aşamasında yaparken, zevkleriniz ve hayalinizde yer alan bekarlığa veda partisi hakkında bilgi alarak en uygun ortamı siler için tasarlıyoruz.

Trabzon yat kiralama ve teknede bekarlığa veda organizasyonu hizmetimiz kapsamında ızgara balık, tavuk, et seçeneklerinin, salata ve makarna çeşitlerinin, mezeler ve alkollü-alkolsüz soğuk içeceklerin yer aldığı geniş bir menü seçeneğini sizlere sunuyoruz.

 

Profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan yaz günlerine uygun lezzetli ve hafif ızgara seçenekleri, deniz mahsülleri, meyveli kokteyller, yoğurtlu, havuçlu, garnitürlü ve sebzeli mezeler, şık parti masanızı süsleyecek. Diğer yandan damak zevkinize uygun olan ve özellikle servis edilmesini tercih ettiğiniz yemek seçeneklerini, rezervasyon görüşmemiz kapsamında bizlere bildirebilirsiniz.

 

Partiniz süresinde müzik eşlinde dansın yorgunluğunu ve günübirlik kiralama seçeneklerinde denize girme molaları ardından yaşanan yorgunluğu üzerinizden atmak için birden fazla kahve ve çay çeşidine yer verdiğimiz sıcak içecek menülerimizden sipariş verebilirsiniz.

Trabzon teknede bekarlığa veda partisi organizasyonumuz kapsamında, teknemizin tüm alanları zevkinize uygun şekilde dekoratif materyaller ile süslüyoruz. Süsleme işlemlerimizde renkli ve figürlü balonlar, şifon ve tülden renkli kumaşlar, kokulu renkli mumla, şamdanlar, bahar çiçekleri gibi masalsı bir ortamı yaratacak olan aksesuarları tekne genelinde kullanıyoruz. Temalarımız kapsamında sizlere sunduğumuz renk çeşitlerinden tercih yaparak aklınızda yer alan dekor ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. Bekarlığa veda partiniz kapsamında tercih ederseniz, günü birlik konseptimiz ile tekne turu hizmetimizden aynı anda yararlanabilirsiniz.

 

Süsleme ve dekor aşamalarımızda özen gösterdiğimiz bir diğer unsur ise yemek sunumu ve servisidir. Bu şamada trend parti konseptlerine uygun olan yemek takımları, masa servisleri veya örtüleri, kaliteli çatal bıçak takımları, parlak kuplar, alkollü içecek servislerinde şık bardak tasarımları ile servis gerçekleştiriyoruz.

 

Servis takımları, genel tekne süslemesi, balonlar, bayanlara özel partilerde tüllü taç aksesuarları hakkında renk seçimleriniz ise rezervasyon aşamasında bizlere bildirebilirsiniz.

Teknede bekarlığa veda partisi organizasyonların güvenlik koşullarının prosedürlere uygun şekilde sağlanması için teknelerin tam donanımlı olması gerekir. Tekneler WC, duş gibi ihtiyaçları konfor açısından sağlarken deniz üstü radar sistemleri ile güvenlik koşullarını karşılamadırlar.

Bizler, bekarlığa veda partisi, düğün, nişan, evlilik teklifi gibi tüm özel anlarınız için silere sunduğumuz tekne kiralama seçeneklerimizde, deniz üstü radara sahip tekne modellerimiz ile silere buluşturuyoruz. Bu kapsamda karanlık ,sisli ve deniz trafiğinin yoğun oldu tüm anlarda riskleri düşürerek, güvenli bir seyir yolculuğu sunuyoruz. Özellikle bekarlığa veda partisi için günü birlik veya yatılı kiralama tercihlerinizde bu radarların yer aldığı tekneler ile konforlu bir yolculuğu sizler için hazırlıyoruz.

 

Trabzon tekne organizasyon veya tekne ve yat kiralama seçeneklerimiz, avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi almak için www.tekneveyat.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tekne Turları
Devamını Gör
Sorunuz mu var?