İlan No : TY-447396

Sadece Size Özel

Sadece Size Özel

Değerli Misafirlerimiz,

Sevimli ve Mini Gulet Teknemize hoş geldiniz. Sizleri teknemizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğumuzu en öncelikle belirtmeliyiz.

Bizimle birlikte geçireceğiniz kıymetli zamanınızın en iyi şekilde geçmesi ve unutulmaz anılarla dolu bir gezi tecrübesi olarak hatıralarınızda uzun süreler yer alması için titizlikle ve olabildiğine özenle hazırladığımız teknemizi ve hizmetimizi sizlere kısaca tanıtmak isteriz. Daha detaylı bilgiler için bizleri arayabilirsiniz.

Kapasitemiz:

15 metre boyunda olan guletimiz, her birinde ayrı banyosu bulunan şirin 3 adet kabininde 6 kişilik yataklı ve gecelemeli hizmet ve ayrıca 12 kişilik günü birlik gezi kapasitesi ile hizmet vermektedir. Tüm Türkiye suları, yakın kıyılar ve ülkelere seyir yapabilme özelliğine sahip olan teknemizin gerekli güvenlik önlemleri alınmış ve siz değerli misafirlerin gerek can güvenliği ve gerekse huzurlu bir tatil geçirmeniz için alt yapısı hazır hale getirilmiştir.

Güvenliğiniz için:

Teknemizde 8-12 kişilik uluslararası standartlara sahip Can Salı, çocuk ve yetişkinlere uygun 16 adet Can Yeleği ve 2 adet Can Simidi mevcuttur. Bunların kullanımına dair bilgiyi tekne personelimizden arzu ettiğiniz zaman alabilirsiniz. Servis botumuz Dido-2, gezilerimizde bizlere sürekli eşlik edecek ve her türlü acil durum gereksinimlerde bizlere yardımcı olacaktır. Yangın güvenliği için 3 adet yeni dolumları ve bakımları yapılmış yangın söndürme tüplerine ilaveten yedek hidrofor sistemi kurulmuştur. Gerekli durumlarda kullanılmak üzere tamamen yenilenmiş ilk yardım çantamız sürekli hazır halde bulunmaktadır. Teknemizde bulunan ve şifresini bizzat kendinizin belirleyeceği 2 adet kıymetli eşya kasası sayesinde kıymetli eşyalarınızı daha güvenli olarak teknemizde veya yanınızda bulundurabileceksiniz. UV kimyasalları ile güçlendirilmiş ön ve yan camlar sayesinde gözlerinizin olumsuz güneş ışınlarından etkilenmemesi amaçlanmıştır. Teknemizin sezon başı titizlikle profesyonel firmalardan da destek alınarak yapılan ilaçlama uygulaması, rutin olarak belli periyodlarla devam ettirilmektedir. Ayrıca teknemizdeki tüm misafirlerimiz de, olası her türlü olumsuzluklar karşısında sigorta kapsamına aldırılmıştır. Gerekli hallerde aramak için 112 İlk Yardım ve 158 Sahil Güvenlik Hat bilgilerini yeniden hatırlamakta fayda olduğunu düşünüyoruz.

Teknik Donanımlar:

Teknemiz 2012 model / 200 HP ve 6 Silindir dizel motoruna sahiptir. 3,30 metre boyundaki 2013 model botumuzda da 4 zamanlı 20 HP motor bulunmaktadır. 2017 yılında tüm sıhhi tesisat hatları, deniz bileşenleri, borular, kelepçeler, pompalar, yangın müdahale yedek hidroforu, elektrik sistem ve güvenlikleri tamamen yenilenen teknemiz, sizler için daha güvenli hale getirilmiştir. Yine 2017 yılında yeniden tamamen boyanarak bütün filtre ve yağları değiştirilmiş ve tüm mekanik teknik bakımları yapılmıştır. Deniz canlılarının yapışmasını önlemek adına Anti-Foulding diye adlandırılan ve teknelerin altına sürülen zehirli boya 3 kat sürülerek denize indirilmiştir. Tekne halatları yenilenmiş ve her türlü şartlarda teknemizi iyi tutabilmesi için teknik donanımlarla birleştirilmişlerdir. Çapamız yine 2017 yılında tüm zincirleri ile birlikte galvaniz kaplanarak dayanıklılığı arttırılmıştır. 3 adet güneş paneli desteğiyle 12V elektrik dağıtan jeneratörlerimiz olup, 4000 KW invertörümüz ile 220V elektrikten faydalanılabilmektedir. Bütün elektrik ve aydınlatma araç ve gereçleri yenilenmiştir. 300 litrelik yakıt, 900 litrelik krom tanklı temiz su ve 600 litrelik atık su tanklarımız ile sorunsuz seyirler yapılabilmektedir. Odalarımız dışında, deniz merdiveninde de duş bulunmaktadır.

Yiyecek & İçecek Hizmetimiz:

Unutulmaz bir gezi hatırasında sunulan ikramların önemini, deneyimlerle dolu turizm geçmişimiz sayesinde çok iyi biliyoruz. Hoş geldin ikramları ve çay/kahve servisi ile başlayacak gezimiz, kaliteli sunumlar eşliğinde muhteşem ve leziz bir yemekle devam edecek. Genellikle yöresel malzemelerle ve günlük olarak hazırlanan soğuk mezeler, salatalar, ara sıcaklar, doğal odun ve kömürlerle döküm ve volkanik taş ızgaralarda pişirilen ana yemekler ve garnitürleri, tatlılar ve meyveler ile bütünleşecek olan menümüz, ilerleyen saatlerde kek/pasta sunumlarıyla eşsiz bir anıya dönüşecek. Gün arasında çerezler ve atıştırmalık sunumlarımızla lezzete lezzet katmaya devam edeceğiz. Tadına doyulmaz ikramlarımızla diyetinize/rejiminize vereceğimiz zarardan ötürü şimdiden affınıza sığınıyoruz…

Alkolsüz Her Şey Dâhil olarak belirlediğimiz konseptimiz sayesinde gün boyu devam eden tüm yiyecekler ve alkolsüz tüm içecekler sizlere tamamen ücretsiz olarak sunulacaktır. Alkol kullanmayanlar, muhafazakâr aileler ve çocuklu aileler için daha adil ve hakkaniyetli olacağına inandığımız bu sistemimizde, alkollü içeceklerinizi kendiniz istediğiniz kadar getirebilirsiniz.

Belirli bir kalite ve standartlar içinde hazırlandığımız yiyecek hizmetlerimiz için olası farklı talepleriniz, yemediğiniz, alerjik reaksiyon riskleriniz olan, özel rejim gıdalarınız, diyabetik veya sağlınız için herhangi bir risk bulunan yiyecek gruplarını (Vejetaryen, Vegan, Glüten, Çölyak, Diyabet, Yüksek Tansiyon, Alerji… vb.) önceden ekibimizle paylaşmanız, sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz açısından faydalı olacaktır.

Teknede Yaşam ve Konforunuz İçin:

Teknemizin girişinde geniş oturma alanı bulunmaktadır. Aynı zamanda bu alanımızda servis masamız ve oturma gruplarımız olup, yiyecek servisi için genellikle bu alan kullanılmaktadır. Ön kısımda hem güneşlenmek hem de oturmak için ayrı alanlarımız vardır. Bu alanlarımızda da her türlü hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Üst bölümümüz de arzu edilmesi halinde kullanıma açıktır.

Pasarella (tekneye binilen giriş köprüsü) ile tekneye girişte sağ ve sol tarafınızda bulunan yan çantalar, ayakkabı ve terlikleriniz içindir. Tekneye girişte ayakkabı ve terliklerinizi buralara koymanız, gezinizin daha konforlu geçmesini sağlayacaktır. Yine arka oturma bölümünde bulunan 2 adet ve salon girişine sağ ve sol köşelere asılı 2 adet yan çantalara da her türlü eşyalarınızı koyarak daha derli ve toplu bir gezi ortamınıza katkı sağlayabilirsiniz. Yanınızda getirebileceğiniz diğer araç gereçleriniz de salon üstünde file ile çevrili alana da konulabilir. Arka ve ön bölümlerin gölgelik brandaları son teknolojilerle üretilen malzemelerle tamamen yenilenmiştir. Burun kısmı ve üst güvertede dinlenme esnasında arzu edilmesi halinde seyyar gölgelikler hazır bulundurulmaktadır.

Teknemizde bulundurduğumuz bazı deniz/yüzme araç gereçleri de sizlerin hizmetinize herhangi bir ilave ücret olmadan sunulmaktadır. Şişme oturma ve güneşlenme malzemeleri, yüzerken içeceklerinizi yudumlamak için özel olarak yaptırttığımız deniz barı sayesinde zamanın nasıl aktığını anlayamayacaksınız. Berrak ve engin maviliklerde çam ağaçları gölgesinde yüzerken veya dinlenirken ruhunuzun huzurla dolduğunu hissedeceksiniz. Doğanın yeşili ve mavisinin arasında adeta kaybolacaksınız.

Çalışma Arkadaşlarımız:

Teknemizin arka planında diğer işlerimiz için de görev yapan Operasyon Müdürümüz, Bilgi İşlem ve Pazarlama Müdürümüz, Saha Operasyon Ekibimiz, Merkez Ofis Mutfak çalışanlarımız, temizlik görevlilerimiz, havuz ve bahçe bakımı, ilaçlama, haşere kontrol, hijyen ve kalite konularında faaliyet gösteren teknik ekibimiz; teknemizde sizlerle birlikte gezilerinize eşlik edecek kaptanımız ve servis sorumlumuz bulunmaktadır. Genç, dinamik ve mesleki tecrübeleri ile sektörün önlerinde yer alan ekip arkadaşlarımız, güler yüzü ve sonuç odaklı misyonları ile vizyonumuzu tamamlayan en önemli arkadaşlarımızdır.

Bölgemiz ve Gezi Güzergâhlarımız:

Günübirlik gezimize bağlı bulunduğumuz iskeleden saat 10.00 civarında hareket ediyoruz. Özellikle tercih ettiğiniz bir bölge yoksa ekibimiz sizleri civar koylar bölgesine ve/veya 12 Adalar bölgesine doğru götürecektir. İklim şartları gözetilerek buralardaki en temiz, sessiz ve sakin olanların içinden uygun olan koylara demirleyeceklerdir. Arzu edilen zamanda diğer bir koya daha geçilerek (veya ilk koyda) yemek ikramları sunulacaktır. Yine bağlı bulunduğumuz iskeleye dönüş saatimiz 17.00 civarı olup, bunun için takribi 16.30 gibi dönüş seyrine başlanılacaktır.

Gün Batımında özel bir yemek ve Ay Işığı altında yüzme ve eğlenme için düzenlediğimiz gezimiz için hareket saatimiz 19.00 civarında olacaktır. En uygun ve güzel bir koyda eşsiz bir gün batımı manzarası ve renk cümbüşü eşliğinde sizlere özel hazırlanmış enfes bir akşam yemeği ile romantizmi fazlasıyla hissedeceksiniz. Yemeğin tamamlanmasından sonra yine harika ve hiç kimselerin bulunmadığı berrak sularda ay ışığı altında maviliklerin serinliğinde yüzmenin tarifsiz hazzını yaşayacaksınız. Sadece sevdiklerinizle bir arada olmak tercihiniz olursa, ekibimiz botumuzla teknemizden ayrılıp sizlerin ailenizle baş başa kalmanızı sağlayacak ve dönüş saatinde tekneye döneceklerdir. Dönüş seyrimiz için planlanan saatimiz 23.30 civarındadır.

Sadece size ve sevdiklerinize özel gecelemeli ve konaklamalı gezi programımız ile dünyanın en güzel koylarında yapacağınız Gulet Mavi Yolculuk yaşamınızın unutulmazları arasında mutlaka yer alacaktır. Denizin mavisi ve doğanın yeşili arasında huzurun gerçek anlamını yakaladığı bir gezi programımız ile kendinize ve sevdiklerinize hayalleri süsleyen bir tatil sunacaksınız.

Tatil Hayallerinizi Birleştirelim;

Giderek daralan tatil süreleri, artan fiyatlar, haksız rekabetler yüzünden azalan kaliteler, profesyonellikten uzak ekipler, bölgesel bilinmezlikler yüzünden birçok tatil planının maalesef hüzünlere dönüştüğünü duymaktayız. Ulaşım zorlukları, hizmet alan darlıkları, kişiye özel hizmet seçeneklerin neredeyse yokluğu; hayali kurulan güzel bir tatilin hüsrana dönmesine yol açabiliyor.

Sevdiklerinizle birlikte özlemini duyduğunuz ve bütün bir yıl beklediğiniz tatil için emin değil misiniz? Ya da farklı tatil tercihleri yüzünden karar vermekte zorlanıyor musunuz? Veya bu farklı tercihleri zaman darlığı yüzünden hep erteliyor musunuz? Peki, bunların birçoğunu bir arada yapmaya ve dopdolu bir tatil programı ile tüm sevdiklerinizin hayallerini aynı anda gerçekleştirmeye ne dersiniz? Sizlere özel transferler, özel havuzlu ve bahçeli villalarımızda sadece size ve sevdiklerinize özel konaklama, günübirlik veya gecelemeli yat gezilerimiz, bölgemizdeki birçok tarihi, doğal, kültürel, macera, adrenalin ve heyecan dolu birçok günlük tur ve gezi seçeneklerinden size en uygunları da programa ekleyerek, aynı tatil süresinde birçok dileğinizi gerçekleştirmek artık çok kolay! Bir haftalık tatilinizin bir kısmını teknemizde, bir kısmını villalarımızda inanılmaz güzel aktiviteler eşliğinde geçirmek için tek yapmanız gereken özel aracınızla veya havaalanına geliş ve dönüş saatlerinizi bize bildirmek…

Görüşmek Dileğiyle,


Özellikler

 • WC
 • Mutfak
 • Duş
 • Alkollü İçecek
 • Alkolsüz İçecek
 • Yemekli
 • Transfer-Servis Hizmeti
 • Buzdolabı
 • Kahvaltı
 • Öğle Yemeği
 • Yelken
 • Aşçı
 • 220 Volt Priz
 • Sıcak İçecekler
 • Soğuk İçecekler
 • Ses Sistemleri
 • Işık Sistemleri
 • Teras
 • Organizasyon Hizmeti
 • Temiz Çarşaf ve Nevresim
 • Temiz Havlu
 • Sıcak Su
 • Kabinde Özel Duş
 • Kabinde Özel WC
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 734

Soru Sor - Teklif İste

* ile işaretli alanlar zorunludur.