İlan No : TY-813791

Karaburun´da Dalış Turu ve Eğitimi

Su altında geçireceğiniz her dakikanın ne kadar keyifli olduğunu dalış yaparak geçirdiğiniz vakitlerde anlayacaksınız! Su altı zenginlikleriyle tanışmanın tam zamanı :)

Amatör olarak yapacağınız dalışlar için dalış eğitmenlerimiz tarafından verilen karada eğitimlerimiz 60 dakika sürmektedir. Profesyonel hocalarımız eşliğinde suyun altında dalışlarımız 30-35 dakika sürmektedir. Suyun altında dilerseniz profesyonel makinalar ile dalış fotoğraf ve videolarınızı çektirebilirsiniz.

Karabarun’da dalış noktaları Büyük Ada, Küçük Ada, Domuzburnu ve Aslan Kayasıdır. Karaburun’ la bütünleşen mürenleri, orfozları, sargozları, sinaritleri, eşkinaları, lapinleri görebilirsiniz. Bunun yanında dalışların vazgeçilmez canlıları olan rengarenk deniz tavşanlarını, çeşit çeşit deniz yıldızlarını, birçok kabuklu deniz canlılarını, deniz lalelerini, ıstakozları, karavidaları, ahtapotları ve nesli tükenmekte olan  pinaları görebilirsiniz. Ayrıca eski tarihlerden kalma amfora kırıkları, devasa çapalar, nerden geldiğini bilemediğimiz maden vagonları dalıcılara dalışları boyunca keyifli anlar yaşatır.

Amatör dalış için 14 yaşınızı tamamlamış iseniz 18 yaşına kadar ailenizden yazılı onay almak şartıyla bizimle birlikte dalabilirsiniz! Herhangi bir kronik rahatsızlığınız var ise, lütfen dalış yapmadan önce dalış eğitmenlerimizle rahatsızlıklarınızı paylaşınız. Sağlığınız bizim için çok önemli.

Dalış okulumuz tarafından verilen kurslar şu şekildedir;

TSSF-CMAS Dalış Kursları

Bir Yıldız Dalıcı,

İki Yıldız Dalıcı,

Bir Yıldız Dalış Eğitmeni,

İki Yıldız Dalış Eğitmeni,

PADI Dalış Kursları,

EFR İlk Yardım Kursları,

TSSF-ILS Cankurtaran Kursları.

Karaburun bölgesinde bulunan dalış kursları ve dalış fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon için lütfen bizimle iletişime geçin!


Karaburun´da Dalış Turu ve Eğitimi

Özellikler

Toplam Ziyaretçi Sayısı : 25
Soru Sor - Teklif İste

* ile işaretli alanlar zorunludur.