İlan No : TY-844819

İstanbul Beykoz Çıkışlı Boğaz Turu/Günlük Tur

İstanbul Boğaz Turu

İstanbul'da yaşayın veya yaşamayın İstanbul'da yapılabilecek en iyi etkinliklerden biri de Boğaz turudur.

İstanbul Beykoz bölgesinden hareket eden teknemizle ile denizin muhteşem keyfini tecrübeli ekibimiz ve kaliteli hizmetimiz ile deneyimleyebilirsiniz.

10 metre boyundaki teknemizle 8 misafirimize hizmet verebilmekteyiz. Aileniz, arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile birlikte boğaz havasını bizimle birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

Teknemiz ile gerçekleştirdiğimiz turlarımız;

Boğaz Turu

Boğaz turu sırasında; Topkapı Sarayı, Yıldız Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Hidiv Kasrı, Kız Kulesi, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Yoros Kalesi, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü gibi destinasyonları görmektesiniz.

Boğaz Turu Eşliğinde Kahvaltı

Boğazda kahvaltı, sevdikleriniz ile birlikte kalabalıktan uzak istediğiniz kadar zaman geçirebilir aynı zamanda da keyifli bir şekilde kahvaltının tadını çıkartabilirsiniz. Kahvaltı menüsünde sizin damak zevkinize göre değişiklikler yapılmakla birlikte kahvaltı menümüz, peynir tabağı, zeytin çeşitleri, omlet, reçel çeşitleri, menemen, tereyağı, salatalık, domates, sınırsız çay ve kahve şeklindedir. Bu kapsam boğaz turu öncesinde sizinle iletişime geçilerek genişletilebilmektedir.

 Boğaz Turu Eşliğinde Akşam Yemeği

Boğazda akşam yemeğini şehrin ışıklarıyla deneyimleyebilirsiniz. Tekne kiralaması genellikle 19:00 ile başlamaktadır fakat misafirlerimizin geliş saatine göre de değişkenlik göstermektedir.  Akşam yemeğinizi öncesinde sizinle iletişime geçilerek size en uygun menü belirlenmektedir.

Günlük Tur:

İstanbul Beykoz’da bulunan teknemizle günlük yüzme turu hizmeti de vermekteyiz. Sabah turumuz 09:00’ta başlamaktadır. Siz misafirlerimizin isteği doğrultusunda yemek hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz. Turumuz akşam 18:00'da son bulmaktadır.

Organizasyon Turları: 

Teknemizde evlilik teklifi, doğum günü, bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlarınızı sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. 

Teknemiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz!


İstanbul Beykoz Çıkışlı Boğaz Turu/Günlük Tur

Özellikler

  • WC
  • Alkollü İçecek
  • Alkolsüz İçecek
  • Yemekli
  • 220 Volt Priz
  • Sıcak İçecekler
  • Soğuk İçecekler
  • Sıcak Su
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 72
Soru Sor - Teklif İste

* ile işaretli alanlar zorunludur.