SÖKE'DE BULUNAN BALIK AVI YEMİ TEDARİKÇİLERİ

Denize doğrudan kıyısı olmasa da, günün 24 saati açık olan balık avı yemi ve balık avı malzemeleri satan işyerlerinin karşıladığı bir şehir oldu Söke.

Elbette bunun sebebi, Söke'nin, amatör balık avı meraklılarının bir geçiş noktası konumunda bulunmasından kaynaklanıyor. 

Bodrum ve Didim gibi iki ana amatör balıkçılık merkezinin yol kavşağı olan Söke'den her gün, Kazıklı, Akbük, Kıyıkışlacık, Güvercinlik gibi amatör balıkçılığın, öellikle tekneyle balık avı turlarının merkezlerine binlerce kişi geçiyor. Haftasonları ise sayı tavan yapıyor.

Özellikle Söke'nin İzmir-Aydın otoyolu çıkışına yakın olan şehir girişinde müşterilerini karşılayan bu işyeri günün her saati canlı yem ve balık malzemeleri tedariki sağlayabileceğiniz şekilde çalışıyor. Ayrıca bu bölgedeki pek çok market de yuine 24 saat açık ve balıkçıların uğrak noktaları olmuş durumda.

Bu işyerlerinden, canlı ve kurutulmuş mamun, çimçim, madya, sülünez ve yengeç gibi çok aranan balık yemlerini bulmak mümkün. Ayrıca özellikle balık çiftliklerine yakın bölgelerde tekne turu yapan teknelere giden amatörlerin aradığı çiftlik yemi-hamur yem de Söke'deki bu işyerlerinden tedarik etmek mümkün.

Bu yazıda Söke'de faaliyet gösteren balık avı yemi tedarikçisi işletmeleri de sayarak iletişim bilgilerini vermeye çalıştık. 

 

YEMCİ FESİH  :

Salıkköy Benzinlik Yakını Söke-Aydın

0533 517 73 52 

 

YEMCİ BÜLENT

Yenidığan Mah İstiklal Cad. No:186 Söke Aydın

0256 521 05 06  -  05349804989

 

YEMCİ EMİN

Cam Deposu Yanı, Dağdibi Mevkii, İzmir Yolu Söke Aydın

0536 058 14 65

 

EGE CANLI YEM- EROL ŞEN 

İstiklal Cad. 140/B Söke Aydın

0256 521 00 07 

 

Listeyi sürekli güncellemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz  http://tekneveyat.com/iletisim