Sevgililer Gününde Özel Bir Organizasyon " Boğazda Baş Başa"

İşin içine tekne ve yat girince, insanların gözünde pahalı bir organizasyon algısı oluşuyor. Oysa, Boğazda birkaç saatlik yat turu belki sandığınız kadar pahalı değildir. Nitekim her gün yüzlerce kişi, boğazın ortasında, sevgilisine, eşine veya bir arkadaşına özel bir organizasyon düzenliyor.

14 Şubat Sevgililer Gününde İstanbul’da olacaklara bizden bir tavsiye de elbette boğazda özel bir organizasyon yapılabileceğidir. Sizin için süslenmiş ve donatılmış bir yat veya tekne hayal edin, hikayeyi İstanbul’un büyüleyici manzarasına, boğazın ihtişamına ve birbirinize saklayın. Hiç de fena olmayacaktır.

Sevgililer gününde evlenme teklifi için de yine boğazda tekne kiralama sanıyoruz çok efsane bir gün yaşamanızı sağlayacaktır. Hatta son dönemde popüler olan, lazerle köprüye isim bile yazdırabilirsiniz.

Saatlik veya günübirlik kiralayabileceğiniz tekneler veya lüks yatlar, sizin isteğiniz doğrultusunda yemekli, alkollü veya havai fişek veya pasta gibi yardımcı unsurlarla donatılarak unutulmaz bir gün yaşamanız için hazırlanır.

Eğer bu fikirler size uygunsa, www.tekneveyat.com ‘da yer alan yüzlerce kiralık tekne ve yat ilanından size uygun olanı seçerek organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.