Kabinli Motoryat ve Gulet Kiralama

Hepimiz gündelik hayatın stresinden uzaklaşmak ve serin suların, masmavi deniz havasını içimize çekmek için pek çok aktivite yapmaktayız. Bu aktivitelerden en gözde olanı ise hiç şüphesiz kabinli motoryat ve gulet kiralamadır. Kendinizi ister Akdeniz’de, ister Ege’de isterse Marmara’nın mavi ve serin boğaz sularında hayal edin. Yaşadığınız tüm stres ve yoğunluğu arkanızda bırakıp, enfes bir dinlenmenin, eğlence ve macera dolu keşiflerin tadını arıyorsanız doğru adrestesiniz. Oldukça uygun fiyatlara, harika ve unutulmaz anılar biriktirmek, özel günlerinizi, aile tatillerinizi taçlandırmak istiyorsanız hemen siz de kabinli motoryat ve gulet kiralama hizmetimizden yararlanmalısınız!

Kabinli Motoryat Ve Gulet Kiralama Ücretleri Ne Kadar?

Motoryatlar genellikle hız ve konfor düşkünlerini bir arada buluşturan ve serin sularda maceraya atılmak isteyenler için tercih edilse de guletler daha çok aile ve özel tatil günleri, özel kutlama ve unutulmaz akşamlar için tercih edilen tekne modellerindendir. Oldukça uygun imknalara siz dekabinli motoryat ve gulet kiralama hizmetinden faydalanarak ailenizde, sevdiklerinizle, arkadaşlarınız ve dostlarınızla unutulmaz akşamlar geçirebilir, masmavi serin suların kucağına kendinizi bırakabilir ve macera dolu keşifler yaşayabilirsiniz. Ortalama 150€ - 650€ arasında değişen kabinli motoryat ve gulet kiralama hizmeti ile böylesine uygun fiyatlarla unutulmaz, eşsiz hatıralar biriktirebilirsiniz.

Kabinli Motoryat Ve Gulet Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Pek çoğumuz özel anlarımızı sevdiklerimizle geçirmeyi, doğum günlerini hiç unutulmaz ve kalıcı partilerle kutlamayı, sevdiğimizi nsanlara romantik ve unutulmaz dakikalar yaşatmanın hayalini kurarız. Her yıl yüzlerce bireyin memnuniyetle faydalandığı kabinli motoryat ve gulet kiralama hizmeti sayesinde bu hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor. Sizler de sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatabilir, aklınızdaki özel günleri ve hayalini kurduğunuz zamanları kaliteli ve konforlu tecrübelerle taçlandırabilirsiniz. Kabinli motoryat ve gulet kiralamanın avantajlarını:

  • Oldukça uygun fiyatlara eşsiz hatıralar satın alabilir,
  • Denizin masmavi ve serin sularını tadabilir,
  • Balık tutabilir ve onlarca balık çeşidini keşfedebilir,
  • Ege ve Akdeniz’in serin sularında yüzmenin ve turun ayrıcalığını tadabillir,
  • Eşinize, sevdiklerinize, dostlarınıza özel anlar yaşatabilir,
  • Kutlama, fasıl, mezuniyet ve parti gibi pek çok aktiviteyi kaliteli hale getirebilir,
  • Kalıcı ve mutlu hatıralar biriktirebilir

ve daha pek çok avantajıyla beraber kabinli motoryat ve gulet kiralama hizmetiyle hayalinizdeki özel anları yaşayabilirsiniz. İster Ege’nin ve Akdeniz’in uçsuz bucaksız sularında keşif ve macerayı seven birisi olun, ister eşinize, çocuklarınıza ve sevdiklerinize unutulmaz bir hediye bırakmak isteyin, isterseniz sadece sakin ve huzurlu bir tatilin tadını yaşamak isteyin. Siz de tüm bu muhteşem imkan ve avantajlardan tekneveyat.com ayrıcalığıyla oldukça uygun fiyatlara ve uygun ödeme koşullarıyla sahip olabilir, sevdikleriniz ve kendiniz için unutulmaz dakikalar satın alabilirsiniz!

Kabinli Motoryat Nedir?

Kabinli mtoryatlar genel itibariyle konforlu hissetmenizi ve hız tutkunuzu yineleyecek şekilde tasarlanırlar. Klasik tasarlanan bir motoryat tüm uzunluğu ile birbirinden ayrılmış iki geniş salon arasında oldukça geniş bir oturma alanı sunar. Motoryatlarda kullanılan kabinler daha özel gün ve anlar için suit oda şeklinde tasarlanmıştır. Kabinli motoryatlar özellik olarak benzinli veyahut tercihe göre mazotlu (Dizel) motor kullanan, tekne cinsi olarak büyük bir teknedir. 25 feet gibi oldukça küçük, 85 feet gibi mega ölçülerde kabinli motoryatlar bulunmaktadır. Elbette, bir motoryatın ortalama büyüklüğü kabin dahil yaklaşık 45 feettir.

Gulet Nedir?

Pek çok film ve dizide gördüğümüz gulet ülkemizin Akdeniz ve Ege kıyı şeritlerine özgü bir tekne modelidir. Onlarca asırdır ülkemiz tersanelerinde özellikle gelenekçi tasarım olarak üretilen gulet  cinsi tekneler kuşaklar boyu profesyonel kalfa ve ustalar eşliğinde imal edilerek şu anki mükemmel ve kusursuz halini almıştır. Ülkemizde Kuşadası’ndan Fethiye’ye kadar pek çok gulet tersanesi bulunmakta ayrıca bunun yanı sıra üretim yapan ufak tersaneler de bulunmaktadır. Piyasada gördüğümüz klasik guletlerin yanında tercihe bağlı olarak üretilen guletler bulmak da oldukça mümkündür. Geleneksel guletler yığma ağaç türünden imal edilir ve isimlerini klasik bodrum guleti olarak almışlardır. Bunun yanı sıra tercihe bağlı üretilen guletlerde sistem olarak ahşap laminasyon yöntemi gibi çok daha farklı malzeme ve yöntemlerde kullanıldığı bilinmektedir. Son zamanlarda yapı olarak çelikten yapılan gulet cinslerine de rastlamak mümkün.