İzmir Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu
Klasik evlilik tekliflerinden kaçının. Bunun yerine çok fazla yapılmamış yapmadan çok daha önce belli olmayacak türden evlilik tekliflerini tercih edin. Billbord’a benimle evlenir misin? Yerinizden bile kalkmadan billboard yaptırabilirsiniz, gazeteye ilan verebilirsiniz. Sürpriz evlilik teklifleri eğer sıradanlığın dışına çıkılabilmiş ise her zaman daha keyifli dakikalar yaşatır. Değişik evlilik teklifi her zaman işe yarar. Bunu kabul edilmesi açısından değil, mutlaka kabul edecektir karşı taraf. Zaten karşı tarafın kabul edeceğini bildiğiniz için teklifi ediyorsunuz. Ama yine de önünüzdeki yıllarda yıllar sonra bunu konuşurken çok özel olması için siz bu konuda çabalamalısınız. Evlilik teklifinde en önemli unsur şudur: kişi kendisinden emin olmalı. Kişi bir insanla bir ömür geçirmeye aday olduğunu kendi içine kabul ettirmeli.. İkinci konu ise karşınızdakinden emin olmak. İzmir kumsalda evlilik teklifi organizasyonu yaptığımız mekanların her biri yüksek kalite ve hizmet yapılan yerlerdir.  Karşınızdaki insanında sizinle evlenmek istediğini bileceksiniz ki karşısına çıkıp evlenme teklif edesiniz. Evlilik teklifi bir olta atmak gibi değildir. Ben evlilik teklif edeyim de karşımdaki insan ister kabul etsin ister kabul etmesin.
 
Yani evlilik teklifinden cevabını bilmediğiniz soruyu soramazsınız. O cevap evet olmalı ki sorduğunu sorunun bir anlamı olsun. Evlilik bir seçim işidir. Seçtiniz, siz onu kendinize bir eş adayı olarak seçtiniz. Onunda sizi seçmesi gerekiyor karşılıklı bir anlayış içindedir bu. İzmir teknede evlilik teklifi organizasyonu yaptığımız tekneler birinci sınıf olmakla birlikte belirlenen rotalardan dilediğinizi seçerek o önemli günü harika manzaralar eşliğinde yaşayın.
 
Aşkta karşılık aranmaz fakat evlilik gibi bir mantığın içerisine girdiğiniz zaman mutlaka karşınızdaki insanında sizinle aynı tarzda bir düşüncede olması gerekiyor.  O sebepten en önemli unsur ilk altı ayda asla evlilik konusunu gündeme getirmeyeceksiniz ikinci altı ayda da aklınızdaki bütün soru işaretleri gittikten sonra ve alacağınız cevabın kesinliğinden eminseniz karşınızdaki insana evlilik teklif edebilirsiniz.
 
Baş Başa Kalacağınız Bir Maceraya Var Mısınız ?
İzmir teknede evlenme teklifi, son zamanlarda romantik beylerimizin ve sürpriz sever hanımlarınızın tercih ettiği bir evlilik teklifi organizasyonu. Size ve sevdiğinize özel olarak hazırlanmış lüks teknede, eş adayınızı şaşırtmaya, ona unutamayacağı bir an hediye etmeye hazır mısınız? Çeşme, Urla, Seferihisar, Bodrum ve Marmaris’te teknede, Karşıyaka teknede evlenme teklifi için, yatta evlenme teklifi paketini tercih edebilirsiniz. Denizin ortasında sevgiliniz ve siz, bu özel anınızın hiç unutmayacağınız bir hikayeye dönüşmesi için İzmir teknede evlenme teklifi paketimizi kesinlikle öneririz.
 
 
İzmir’de Teknede Evlenme Teklifi
İster gün doğumu, isterseniz gün batımı ya da gecenin en güzel saatlerinde, İzmir ve yakın çevresi limanlarda sürpriz karşılama ve dekorla sizin için özel olarak süslenmiş teknemizle unutmayacağınız bir evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştiriyoruz.. Farklı tekne turu paketlerimiz mevcut. Sizleri karşıladığımız alan değişiklik gösteriyor. Dilerseniz marinadan sizi alıyor, tüm paket içeriğiyle birlikte sizi 1 saatlik bir Körfez turuna çıkarıyoruz. Tekne sizden önce özel olarak, romantik bir şekilde süsleniyor. Teknede sizinle birlikte olan organizasyon sorumlumuz sizleri yönlendiriyor. Fotoğraf ve kamera teknede özel anlarınızı unutulmaz hale getiriyor. Yaklaşık 1 saat süren tekne turu sonrasında sizleri marinaya ya da sizlerle buluştuğumuz noktaya geri bırakıyoruz. 
 
Paketimize eklemek istediklerinizi önceden belirtmeniz durumunda senaryomuza ve paket içeriğimize ekleyebiliriz. Bunun yanında isteğinize göre rotamızı Türkiye sınırları içerisinde herhangi bir rota ile değiştirebiliriz. Denize lazerle isimlerinizi veya mesajınızı yazabilir, havai fişek gösterisi düzenleyebiliriz. Evlenme teklifi öncesi palyaço ile hediye servisi ya da uçan balon servisi yapabiliriz. Dilerseniz size ve sevdiğinize özel teknede yemek organizasyonu düzenleyebiliriz. Paketlerde yapacağınız eklemeler veya çıkarmalar paket fiyatı üzerinde değişikliğe neden olabilir.
 
Tekneveyat.com firması olarak gerçekleştirdiğimiz teknede evlilik teklifi organizasyonunu, Çeşme, Karaburun, Seferihisar, Mordoğan, Gümüldür, Özdere ve Dikili gibi denize kıyısı olan İzmir ilçe ve bölgelerinde planlayabiliyoruz. Ayrıca Bodrum, Kuşadası, Didim, Marmaris, Fethiye gibi yerlerde de tekne ile evlenme teklifi organizasyonları planlıyoruz.