İzmir Teknede Evlenme Teklifi
İzmir teknede evlenme teklifi organizasyonu eşliğinde şık bir evlenme teklifi yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimiz ve tam donanımlı teknelerimiz ile Özdere, Bostanlı, Karşıyaka, Sığacık, Dikili, Urla, Foça, Alaçatı, Karaburun, Mordoğan, Çandarlı, Çeşme sahil beldelerinde sizler için hizmet sunuyoruz. Aklınızda yer alan ve her zaman hayalini
kurduğunuz evlenme teklifi organizasyonunu, profesyonel adımlarımız ile sizler için hayat geçiriyoruz. Teknede evlilik teklifi organizasyonu hizmetimiz çerçevesinde, tüm konfor ayrıntılarını ve organizasyona dair şık dekor temalarını sizler için sunuyoruz. Hayatınızın en özel anları arasında yer alacak bu günde, silerin zevk ve görüşleri hakkında kapsamlı bilgi alma işlemimiz ardından, organizasyona dair hazırlıklara başlıyoruz.
 
İzmir Teknede Evlenme Teklifi Temaları Nasıl Ortaya Çıkıyor?
Hayatınızın en önemli anlarından biri olan evlenme teklifi yapacağınız an, sürpriz detaylar ile sevdiğiniz insanın aklında ömür boyu kalacak bir hikayeye dönüşür. Bu hikayenin tüm detaylarını ise sizin tercih ettiğiniz organizasyon temaları kapsamında, profesyonel tasarımcı ekibimiz ile belirliyoruz.
 
İzmir tekne kiralama hizmetimiz kapsamındaki, evlilik teklifiniz sırasında hakim olacak tema tamamen sizinle yaptığımız görüşmeler kapsamında ortaya çıkmaktadır. Bizler, ilk görüşmemizde sizleri detaylı olarak dinleyip, sevdiğiniz kişiyle tanışma anınız, birlikte yaşadıklarınız, hoşlandığınız şeyler ve en mutlu olduğunuz zamanlar hakkında bilgi ediniyoruz. Aklınızda yer alan özel bir evlilik teklifi senaryosu var ise bunu dikkate alarak, anılarınız ve geleceğe dair hayalleriniz harmanlayıp, ortaya unutulmaz bir tema ve teklif senaryosu çıkartıyoruz.
 
İzmir Teknede Evlenme Teklifinde Hangi İmkanlardan Yararlanılır?
İzmir yat kiralama ve teknede evlenme teklifi hizmetimiz kapsamında sizlere sunduğumuz
imkanları şu şekilde sıralarız:
- Teknede şık mutfak kullanımı,
- TV izleme imkanı,
- Tercih ettiğiniz bir menü seçeneği işe şık ve romantik bir yemek,
- Sıcak içecek servisi,
- Soğuk içecek servisi,
- Transfer ve servis hizmetinden yararlanma,
- Evlilik teklifi için şık bir mizansenin kağıda dökülmesi ve organizasyon ile sergilenmesi,
- Işık sistemleri,
- Tüm teknenin tercih edilen renk temalarında mumlar ve özel aksesuarlar ile
süslenmesi,
- Masa süslemesi,
- Tercih ettiğiniz romantik ve hareketli müzik listelerinin yer aldığı bir yayın,
- Kaliteli ses sistemi,
- DJ performansı,
- Buzdolabı kullanımı,
- Tekne içinde WC ve kabin bölümü,
 
 
Bu hizmet detaylarımızın tümünü sürpriz evlenme teklifinizde sizler için sunuyoruz. Sizin için özel olan bu gecede tüm imkanları eksiksiz şekilde sunarak, konforlu koşullarda sadece mutluluğunuz deneyimlediğiniz saatleri yaşayabilmeniz için hizmet sunuyoruz.
 
Teknede Evlilik Teklifinde Gerekli Güvenlik Koşullarının Sağlanması
Sürpriz evlilik teklifinizde engin mavinin tadını çıkarırken, kendinizin ve en sevdiğiniz insanın güvenliğini uygun şartlarda sağlayabilmeniz gerekir. Bizler mutluluğunuz için dekor, teklif teması, şık yemek servisi gibi hizmet koşullarımızın yanında, güvenlik şartlarını da ön planda tutuyoruz. Teknelerimizde yer alan deniz üstü radar sistemlerimiz ile engin mavinin tadını çıkarırken her hangi bir risk ve kaza unsuru ile karşılaşmamanız için detaylara önem veriyoruz.
 
Özellikle İzmir tekne turu ve teknede evlilik teklifi organizasyonlarımızda deniz üstü radar sistemimiz sayesinde, karanlık alanlarda veya sis oluşumunda teknemize güvenle yol verme, tarama sistemi ile tüm kazalardan uzak durma, diğer gemi ve teklerin hareketlerini verilerle izlenme ve araç pozisyonlarına göre rota alma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda sizlere sadece zevklerinize uygun olarak hazırlanmış şık teknemizde romantik bir yemeğin ve en mutlu gününüzün tadını çıkarmak kalıyor.
 
Teknede Evlilik Teklifi İçecek Menüsü
Teknede evlilik teklifi organizasyonumuz kapsamında, şık bir yemek eşliğinde tadına bakmak istediğiniz soğuk ve sıcak içecek çeşitlerini içecek menümüz eşliğinde silere sunuyoruz. Özel istekleriniz olması halinde hizmetimiz kapsamında dilekleriniz ileterek, damak zevkinize uygun içecekleri tercih edebilirsiniz. Sıcak yaz günlerine uygun meyve içerikli soğuk kokteyller, alkolsüz meyve suyu çeşitlerini siler için hazırlıyoruz. Gazlı veya gazsız soğuk içeceklerden tercih yapabileceğiniz gibi teknelerimizde yer alan buzdolabı içinde siler için hazır konumda tuttuğumuz tüm taze içecekler arasından seçiminiz gerçekleştirebilirsiniz.
Romantik yemeğiniz ardından veya teknemize ilk ulaştığınız yorgunluğunuzu gidermek için sıcak içecek menümüz kapsamında Türk kahvesi, filtre kahve, espresso, çay gibi seçeneklerin tümünden damak zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz.
 
İzmir tekne organizasyon seçenekleri dahil veya hariç sadece yat ve tekne kiralama seçeneklerimiz, avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi almak için Tekneveyat.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.