İZMİR'DE BEKÂRLIĞA VEDA KUTLAMASI
İzmir Bekarlığa veda organizasyonu denince akla çılgınca fikirler gelmemesi olanaksız. Arkadaşlarınla doyasıya eğleneceğin bu gecede hiç sınır tanımadan aklına gelen ne varsa yapmalısın. Bundan sonraki hayatını eşinle paylaşacağını ve bir daha böyle tatlı yaramazlıklar yapamayacağını unutma ve bekarlığa veda geceni unutulmaz kıl. Bol bol kahkaha atacağın, saçmalayacağın ve arkadaşlarınla deliler
gibi dans edeceğin bir gecen olsun. 
 
Bekarlığa veda organizasyonu en eğlenceli, en çarpıcı, en hareketli ve bekarlığın en güzel günü olarak tarihe geçsin istiyorsan, senin için derlediğimiz yaratıcı bekarlığa veda organizasyonu fikirleri ile hazırlıklar hızla başlasın. 
 
Çılgınlar gibi eğlenmenin hak edildiği bu günde iyi bir planlama çizelgesi oluşturmalısınız ki sonradan doğabilecek sorunlarla boğuşmayasınız. Bu partinin unutulmaz olmasını istiyorsanız mekana karar vermeli ve bu organizasyona katılmasını istediğiniz arkadaşlarınızı tek tek belirlemelisiniz. Listede yer alacak kişiler çılgın, dans sever, sürprizli, eğlenceye hazır ve maceracı olmalı ki partiniz tadından yenmesin :) Eğer partiyi evde yapmayı düşünüyorsan birbirinden eğlenceli ve farklı malzemelerle geceyi renklendirebilirsin. Damat maskesi, nedime tişörtleri, bekarlığa veda tacı, tüylü otriş, hatıra çerçevesi gibi bekarlığa veda organizasyonu malzemelerini alman hoş bir fikir olur. Çünkü bu malzemeler, bekarlığa veda partilerinin olmazsa olmazıdır. Bu sayede arkadaşlarınla birlikte hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de fotoğraf çekimlerinizi daha eğlenceli hale getirebilirsin. Partini ev yerine farklı bir mekanda yapmak istersen, barda bekarlığa veda partileri bir alternatif olabilir. En sevdiğin müzikler eşliğinde, eğlenceli atıştırmalıklar ve ikramlar hazırlayarak organize edeceğin bir parti eminim arkadaşlarını da çok etkileyecek. Parti sonrasında arkadaşlarına sunacağın küçük hediyeler de hoş birer jest olacaktır.
 
Peki yatta bekarlığa veda organizasyonu nasıl fikir? Bizce muhteşem. Dans, müzik, dedikodu ve tabii manzaranın tadını çıkarmak! Eğlencene dilersen DJ ve dansçıları dahil edebilirsin. Yatta bekarlığa veda süslerinde de devasa renkli helyum balonlar, maskeler, bride ve nedime tişörtleri kullanabilirsin. Bir düğün mekanı kadar geniş alana sahip olmadığı için yatlarda süsleme seçeneklerin sınırlı. Ayrıca bekarlığa veda tişörtlerini giyerek eğlenceli fotoğraflar çektirebilirsiniz.
 
 
Bekarlığa veda partinizi SPA konseptli yaparak bir gününüzü arkadaşlarınızla bakıma ayırabilirsiniz. Manikür, pedikür, cilt bakımı ve masaj yaptırarak eğlenirken bir yandan güzelleşerek muhteşem bir an geçirmeniz mümkün. Yine bir güzellik merkezi veya SPA’yla anlaşarak bir bölümünü kapatıp istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Düğün öncesi bu eğlenceli bakım seni ve arkadaşlarını oldukça mutlu edecektir. SPA’da yapılacak İzmir bekarlığa veda kıyafetleri de tabii ki sabahlıklar ve bornozlar! Bride sabahlık modelleriyle uyumlu nedime sabalıklarıyla ya da bornozlarıyla oldukça rahat bir gün geçirebilirsiniz.
 
Son zamanlarda en sık rastlanılan parti trendlerinden biri deniz veya havuz kenarında yapılan İzmir bekarlığa veda partileri. Bu tip partilerde genellikle gelin beyaz ve arkadaşları farklı renkte aynı tip mayolar giyiyor. Bunun en güzel yanı ise fotoğraflarda ortaya çıkan sıcak ve eğlenceli kareler. Havuz başı parti için de mekanın süslenmesi fazlasıyla önemli. Yine son yıllarda popüler flamingo şişme botlar ve deniz yataklarından alarak rengarenk bir ortam yaratmak mümkün. Unutma, dekor ne kadar renkli olursa fotoğraflar o kadar canlı olur. Şehirdeki otellerle anlaşarak havuz bölümünü bir gün için kapatabilmen mümkün. Sevgili çiftler; illa biz ayrılamayız diyorsanız, parti bitiminde kolayca buluşabileceğiniz bir mekan seçerek gecenin sonlarına doğru birbirinize baskın yapabilirsiniz. Fotoğraflar ve karşılıklı oyunlarla çok eğlenceli bir gece yaşayabilirsiniz :)
 
İzmir Teknede Bekârlığa Veda Organizasyonu
Bekarlığa veda partileri artık klasik yerlerden yapılmaktan çıkarak daha farklı ve eğlenceli yerlerde yapılmaya başlanmıştır. Bunlar içerisinde yattan yapılan bekarlığa veda organizasyonu en çok dikkat çeken ve talep edilen organizasyonların başında gelmektedir. Çünkü burada yapılan organizasyonlar eğlence açısından ve farklılık anlamında unutulmaz bir gün geçirilmesini sağlamaktadır. Firmamız Tekneveyat.com bu anlamda hem kalite hem de profesyonellik anlamında en iyi ve en teknede bekarlığa veda partilerini organize etmektedir. Burada düzenlediğimiz partiler için seçilecek yatlar partiye katılacak davetli sayı sına ve bütçeye göre belirlenmektedir. Firmamız bu anlamda çok geniş bir yat koleksiyonuna sahip olduğu için küçük gruplardan çok büyük gruplara kadar yat turu modellerini temin edebilmektedir.