Mavi Tur yolculuklarının en çok tercih edilen rotalarından biri olan Göcek, konumu, coğrafi yapısı, adaları, sessiz koyları, eşsiz sahilleri ve kumsallarıyla mükemmel bir destinasyondur. Dalyan koyu ve Fethiye arasında Kapı dağlarının kuytusuna gizlenmiş gorenleri kendine hayran birakan bir cennettir Göcek Koyu.
 
Yeşil ve mavinin kucaklaştığı Göcek, yaz aylarının tercih edilir en güzel yerlerinden biridir. Koylarının sunduğu doğal güzellik, kumsalların ince kumu, denizin mavi suları ve çam ormanlarının yeşilliği, mavu tur yolcularına huzur ve dinlenmenin farklı boyutlarını sunmaktadır.
 
Turizm sezonunda ağırladığı dünyaca ünlü ziyaretçileriyle ülke tanıtımına büyük katkı sağlayan Göcek, Akdenizin en vazgeçilmez köşelerindendir. Fethiye, Marmaris, Bodrum çıkışlı bir çok mavitur ile sizler de bu enfes cografyayi, Türkiye'nin en büyüleyici maviligini keşfedebilirsiniz.
 
GÖCEK KOYLARI
Sıralıbük Koyu, Sarsala Koyu, Osman Ağa Koyu, Kelopatra Koyu, Kille Bükü Koyu, Göbün Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Ayten Koyu, Küçük Karanlık Koyu, Gösün Koyu, Hamam Koyu, Manastır Koyu, Binlik Koyu, Kuyrucak Koyu, 
 
GÖCEK ADALARI
Yassıca Adaları, Zeytinli Ada, Göcek Adası, Tersane Adası, Domuz Adası.
 
Bölgeye yapılacak mavi yolculuklar icin şu adreslerden fiyat bilgilerine göz atabilirsiniz : www.tekneveyat.com