Boğazda Teknede Evlilik Teklifi

Boğazda bir teknede yapacağınız evlilik teklifi siz ve müstakbel eşiniz için ömür boyu unutulmaz bir an olacaktır. İstanbul‘da çok rağbet gören bu yatta evlilik teklifi yöntemi, uygun bir bütçe ile görkemli bir organizasyon yapmanıza fırsat veriyor. Herhangi bir mevsimde herhangi bir gün yatta evlilik teklifi planlayabilirsiniz.

Kiraladığınız tekne ile teknenin bağlı olduğu yerden veya sizlerin istediği bir noktadan hareket ederek boğazda güzel bir turla başlangıç yapılıyor. Bu seyahat boyunca teknede siz, kaptan ve servis elemanı dışında hiç kimse bulunmamaktadır. Baş başa, romantik bir ortamda kahvaltı, kokteyl, öğle veya akşam yemeği yerken fonda sevdiğiniz aşk şarkıları çalar. Genellikle akşam saatlerinde organize edilen turlarda ek olarak boğaz köprüsüne lazer gösterisi ve volkan show da dahil edebilirsiniz. Elbette www.tekneveyat.com üzerinden bu tür organizasyon ve tur ilanlarını bulabilirsiniz.

Bu turlar 2 saatlik olarak sunulmaktadır. Dilerseniz bu süreyi uzatabilirsiniz tabi. Tur saatlerini siz kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bu tur öncesinde boğaz turu eşliğinde romantik bir akşam yemeği veya kokteyl tercih edebilirsiniz. Akşam yemeğinde kemancı talep ederek daha romantik bir ortam oluşturabilirsiniz.

Bu tura ek olarak lazerli evlilik teklifi de seçebilirsiniz. Akşam saatlerinde yapılacak organizasyonlarda istenirse lazer gösterisi de dahil edilebiliyor. Lazerle boğaz köprüsüne yazı ve isim yazdırmak son yılların en popüler evlenme teklifi yöntemidir. Lazerle evlenme teklifi anında sevgilinize söylemek istedikleriniz, lazer ışıklarıyla kayan yazı şeklinde ve patlayan volkanlar eşliğinde boğaz köprüsüne yansıtılıyor. Lazer gösterisi ile bu özel geceyi çok daha anlamlı kılabilirsiniz.

 

Lazerle istediğiniz kelime yaklaşık 10 dakika boyunca yansıtılıyor. Turlara göre fiyatlar değişmekte olup boğazda evlilik teklifi yapmak 1,000 TL - 4,000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca kiraladığınız teknede talep halinde şu hizmetler bulunmaktadır;

– Boğazda 2 saatlik tekne turu

– Kahvaltı veya yemek menüsü

– Masanın mum ve kuru gül yaprakları ile süslenmesi

– Garson hizmeti

– Müzik sistemi

Lazer gösterisi ve volkan show

– Amatör fotoğraf ve video çekimi

 

Romantik bir sürprizle sevgilinize evlenme teklifinde bulunmaya karar verdiyseniz siz de bir tekne kiralayarak boğazda evlilik teklifi yapabilirsiniz. Boğazın lüks yatlarını cazip ücretler karşılığında kiralayarak hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz insana yapacağınız bu kutsal teklifle unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.