Antalya Kaleiçi Günübirlik Tekne ve Yat Turları

Avrupa’nın en çok ziyeret edilen, en turistik 10 şehri arasında yer alan Antalya, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla bu ilgiyi kesinlikle hak ediyor.

Akdeniz’in masmavi sularında yüzerken karaya baktığınızda size merhaba diyen müthiş bir orman örtüsü karşılar. Bazı koylarda yeşil ve mavi adeta iç içe geçmiştir. Tekne turlarıyla görebileceğiniz şelale manzarası da bu güzelliklerden biridir. Yat turları size Antalya’yı ve Akdenizi çok daha farklı bşr açıdan görmenize imkan tanır.

Hemen her sokağında, her tepesinde, karayolları kenarlarında tarihi bir yapı görebileceğiniz Antalya’da, özellikle eski şehir merkezi denilebilecek olan Kaleiçi semti, sizi tarihin derinliklerine götürür. Pek çok medeniyete tanıklık eden ve onlardan izler barındıran Kaleiçi, restore edilen ve koruma altına alınan yapılarıyla her gün binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Kaleiçi hakkında detaylı bilgi için : http://www.antalyakulturturizm.gov.tr/TR-67576/genel-bilgi.html

Antalya’ya gelen yerli ve yabancı turistlerin “ Antalya’da mutlaka yapılması gerekenler ” veya “ Antalya’dan bunları yapmadan dönmeyin “ listesinin başında hiç şüphesiz tekne ve yat turları geliyor. Her gün yüzlerce farklı kapasite ve özellikte tekne ve yat, binlerce gezgini Antalya ve çevresinin en güzel koylarında gezdiriyor.

Antalya merkezde yer alan Kaleiçi semtinde bulunan limandan kalkan tekne ve yatlar, günübirlik turlara merkezde ulaşabileceğiniz en yakın noktadır.  Bu günübirlik tekne ve yat turlarında, hem eğlence hem de yemek hizmeti de sunuluyor. Genelde sabah 10:00 dolayında hareket eden tekneler, akşam da 17:00 gibi limana veya iskelesine geri dönüyor. Teknelerde WC, duş, sıcak ve soğuk içecekler, İngilizce, Almanca ve Rusça hizmet veren personeller de bulunabiliyor.

Gün boyu animasyonlar, köpük partisi gibi çeşitli aktivitelerle eğlenirken, Düden Şelalesi, Falezler gibi denizden çok daha farklı açılardan görebileceğiniz doğal güzellikleri keşfeder, yüzme aralarında ise Akdenizin mavi suyunda keyifli bir gün geçirirsiniz.

Antalya’da tekne ve yat turları fiyatları da gayet makul.  Tekne ve yat turlarına online rezervasyon ve kredi kartıyla ödeme için www.tekneveyat.com ‘u kullanabilirsiniz.

Antalya Kaleiçi tekne ve yat turları hakkında detaylı bilgi için, sitemiz üzerinden Antalya – Merkez veya Kaleiçi konumlu tekne ve yat ilanlarını kontrol edebilirsiniz.